MINT1275A1514K01 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
MINT1275A(12.15,56,48)14K01
MINT1275A1514K01
Numărul produsului DigiKey
271-2813-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MINT1275A1514K01
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 180W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
12 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,40" Î (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)