NGB250S15K
Numărul produsului DigiKey
271-NGB250S15K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGB250S15K
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 176W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
11.7 A
Tensiune - Izolație
4.5 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,40" Î (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm)