530BB100M000DG
Numărul produsului DigiKey
530BB100M000DG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
530BB100M000DG
Descriere
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Vrac
Curent - Alimentare (Max)
98mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-SMD (7x5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
75mA
Stabilitate frecvență
±20ppm