LNCD1-25M
Numărul produsului DigiKey
644-LNCD1-25MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-LNCD1-25MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-LNCD1-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LNCD1-25M
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±50ppm Cristal 8pF 70 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LNCD1-25M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF