SIT8924BM-11-33E-1.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924BM-11-33E-1.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924BM-11-33E-1.000000
Descriere
MEMS OSC XO 1.0000MHZ LVCMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
1 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIT8924BM-11-33E-1.000000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,8mA
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2,5x2)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
4,8mA
Stabilitate frecvență
±20ppm