25LC256-H/SN
Numărul produsului DigiKey
25LC256-H/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC256-H/SN
Descriere
IC EEPROM 256KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 256Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
25LC256-H/SN Modele
Frecvență ceas
5 MHz
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
6ms
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TA)