SIT8008BI-23-33E-27.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8008BI-23-33E-27.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8008BI-23-33E-27.000000
Descriere
MEMS OSC XO 27.0000MHZ H/LV-CMOS
Referință client
Descriere detaliată
27 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
4,5mA
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (3,2x2,5)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
HCMOS, LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
4,2mA
Stabilitate frecvență
±50ppm