SIT8008BI-12-18S-28.636360
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8008BI-12-18S-28.636360-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8008BI-12-18S-28.636360
Descriere
MEMS OSC XO 28.63636MHZ H/LVCMOS
Referință client
Descriere detaliată
28.63636 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 1,8V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
4,1mA
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2,5x2)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCMOS, LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1,3µA
Stabilitate frecvență
±25ppm