IXFT150N30X3HV
Numărul produsului DigiKey
238-IXFT150N30X3HV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFT150N30X3HV
Descriere
MOSFET N-CH 300V 150A TO268HV
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 300 V 150A (Tc) 890W (Tc) Montare pe suprafață TO-268HV (IXFT)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
254 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
13100 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
890W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
300 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-268HV (IXFT)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8,3mOhm la 75A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 4mA