SIT1618BA-31-33N-25.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT1618BA-31-33N-25.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1618BA-31-33N-25.000000
Descriere
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V – 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±20ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,7mA
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Ieșire
LVCMOS, LVTTL
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)