SIT1552AC-JE-DCC-32.768D
Numărul produsului DigiKey
1473-1241-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-1241-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-1241-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1552AC-JE-DCC-32.768D
Descriere
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Descriere detaliată
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscilator 1,5V – 3,63V – 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1552AC-JE-DCC-32.768D Modele
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,5V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±5ppm