CS09166-32M
Numărul produsului DigiKey
644-CS09166-32MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CS09166-32MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CS09166-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS09166-32M
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz – Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
8pF