SIT1533AC-H5-D13-32.768G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
SiTime
În stoc: 5.787
Fișă de date
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscilator 1,2V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație