SIT1533AC-H5-D14-32.768D
Numărul produsului DigiKey
1473-1286-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-1286-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-1286-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1533AC-H5-D14-32.768D
Descriere
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscilator 1,2V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
SIT1533AC-H5-D14-32.768D Modele
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1,3µA
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Ieșire
NanoDrive™
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
+75ppm