SIT1532AI-J4-D26-32.768D
Numărul produsului DigiKey
SIT1532AI-J4-D26-32.768DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SIT1532AI-J4-D26-32.768DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SIT1532AI-J4-D26-32.768DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1532AI-J4-D26-32.768D
Descriere
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscilator 1,2V – 3,63V – 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1532AI-J4-D26-32.768D Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1,4µA
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Ieșire
NanoDrive™
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±100ppm