SLG59M1551V
Numărul produsului DigiKey
1827-1074-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1827-1074-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1827-1074-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLG59M1551V
Descriere
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4STDFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 2A 4-STDFN (1x1)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
0,85V – 1,9V
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
2A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rds pornit (tipic)
15,5mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
CMOS
Tip comutator
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)