TDS4001P.C
Numărul produsului DigiKey
600-TDS4001P.CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-TDS4001P.CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-TDS4001P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TDS4001P.C
Descriere
TVS DIODE 40VWM 53VC 6DFN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53V Clemă 24A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 6-DFN (1,6x1,6)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
24A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1120W (1,12kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
De uz universal
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
162pF la 1MHz
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
46V
Pachet/cutie
6-UFDFN
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53V