TDS4501P.C
Numărul produsului DigiKey
600-TDS4501P.CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-TDS4501P.CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-TDS4501P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TDS4501P.C
Descriere
TVS DIODE 45VWM 56VC 6DFN
Descriere detaliată
56V Clemă 24A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 6-DFN (1,6x1,6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TDS4501P.C Modele
Atributele produsului
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
24A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1344W (1,344kW)
Capacitanță la frecvență
90pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
45V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
46V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
56V