TCLAMP3602P.TCT
Numărul produsului DigiKey
600-TCLAMP3602P.TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-TCLAMP3602P.TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-TCLAMP3602P.TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCLAMP3602P.TCT
Descriere
TVS DIODE 36VWM 11.5VC SLF2010N5
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11,5V Clemă 30A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SLF2010N5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TCLAMP3602P.TCT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
350W
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
CAN
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
2,6pF la 1MHz
Tip
Direcție (șină la șină)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Canale unidirecționale
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V (max.)
Pachet/cutie
5-UFDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
11,5V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30A (8/20µs)