TCLAMP1202P.TGT
Numărul produsului DigiKey
TCLAMP1202PTGTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TCLAMP1202PTGTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TCLAMP1202PTGTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCLAMP1202P.TGT
Descriere
TVS DIODE 12VWM 25VC SLP2020P5
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25V Clemă 12A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SLP2020P5 (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TCLAMP1202P.TGT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A
Prod.
Putere - Impuls maxim
300W
Serie
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
12pF la 1MHz
Tip
Direcție (șină la șină)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 5-UDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25V