RCLAMP1851ZATFT
Numărul produsului DigiKey
RCLAMP1851ZATFTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RCLAMP1851ZATFTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RCLAMP1851ZATFTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RCLAMP1851ZATFT
Descriere
TVS DIODE 18VWM SLP0603P2X3F
Descriere detaliată
7,5V Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SLP0603P2X3F
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Protecție linie electrică
Nu
Aplicații
De uz universal
Capacitanță la frecvență
0,35pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V (max.)
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
18,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7,5V