CFSH05-20L TR PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-CFSH05-20LTRPBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-CFSH05-20LTRPBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-CFSH05-20LTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CFSH05-20L TR PBFREE
Descriere
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 20 V 500mA Montare pe suprafață SOD-882
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFSH05-20L TR PBFREE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
8 µA @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
30pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
20 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-882
Curent - Mediu rectificat (Io)
500mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
220 mV @ 10 mA