XB5AD912R10K
Numărul produsului DigiKey
4008-XB5AD912R10K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB5AD912R10K
Descriere
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns Potențiometru Niciunul Kierros Cermet 1W Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XB5AD912R10K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Producător
Schneider Electric
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
Ambalaj
Cutie
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC
Rezistență (ohmi)
10k
Tip dispozitiv de acționare
Rotund
Toleranță
Lungime dispozitiv de acționare
1,187" (30,15mm)
Putere (wați)
1W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
Caracteristici
Tip montare
Orificiu străpuns
Conicitate
Liniar
Dimensiune - Corp
Rectangular - 1.634" x 1.181" Face (41.50mm x 30.00mm)