XB4BD912R10K
Numărul produsului DigiKey
4008-XB4BD912R10K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB4BD912R10K
Descriere
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Cermet 1W Papuc lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XB4BD912R10K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de grupuri
1
Producător
Schneider Electric
Tip ajustare
Definit de utilizat
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Cutie
Rotație
Stare piesă
Activ
Material rezistiv
Cermet
Rezistență (ohmi)
10k
Stil terminație
Papuc lipit
Toleranță
Tip dispozitiv de acționare
Rotund
Putere (wați)
1W
Lungime dispozitiv de acționare
Comutator încorporat
Niciunul
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Număr de rotații
1.0
Filet bucșă
Caracteristici
Tip montare
Montare panou
Conicitate
Liniar
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 3,228" x 1,732" fațetă (82,00mm x 44,00mm)