LC1D50AG7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D50AG7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D50AG7
Descriere
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 1
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 25 A 120V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
LC1D50AG7 Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Tensiune prescrisă de acționare
102V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
36V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Material contact
Tensiune bobină
120V c.a.
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.