FLNR050.T
Numărul produsului DigiKey
5666-FLNR050.T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FLNR050.T
Descriere
FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50A 250V c.a. AC 125V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Producător
Littelfuse Inc.
Aplicații
Electric, Industrial
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Clasă
RK5
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, QPL, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Cartuș
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200kA c.a., 20kA c.c.
Valoare nominală curent (Amp)
50A
Pachet/cutie
Cartuș, Non-standard
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V c.a.
Mărime/Dimensiune
0,811" diam. x 3,000" L (20,60mm x 76,20mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
125V c.c.