LC1D40AF7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D40AF7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D40AF7
Descriere
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 40 A 110V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40AF7 Modele
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
93,5V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
33V c.a.
Tensiune bobină
110V c.a.
Valoare nominală contact (Curent)
40 A