LC1D25F7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D25F7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D25F7
Descriere
TESYS CTR 25A AC3 11KW 1NO1NC110
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 25 A 110V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D25F7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
93,5V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
33V c.a.
Tensiune bobină
110V c.a.
Timp de funcționare
1.5 ms
Timp eliberare
1.5 ms
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.