BMH1001T06A1A
Numărul produsului DigiKey
4008-BMH1001T06A1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMH1001T06A1A
Descriere
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 6000 900W – 240V c.a.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BMH1001T06A1A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip codificator
Producător
Schneider Electric
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
0,750" (19,05mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime - Arbore și rulment
1,570" (39,88mm)
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
3,740" (95,00mm)
Tip
Motor AC
Stil terminație
Conector
Funcție
Servomotor
Caracteristici
Tip motor
Raport reducere treaptă de viteză
Tensiune - Nominală
240V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 6000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
467,3 / 3300
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
900W