ABLM1A12021
Numărul produsului DigiKey
4008-ABLM1A12021-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLM1A12021
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 25W
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 2,1A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABLM1A12021 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Schneider Electric
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
2,1A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
25W
Tip intrare
AC
Tensiune - Izolație
3 kV
Număr de ieșiri
1
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 240V c.a.
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
2,19" L x 1,42" l x 3,58" Î (55,6mm x 36,1mm x 90,9mm)