ABLM1A12010
Numărul produsului DigiKey
4008-ABLM1A12010-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLM1A12010
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 1A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABLM1A12010 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Schneider Electric
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
1A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
12W
Tip intrare
AC
Tensiune - Izolație
3 kV
Număr de ieșiri
1
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 240V c.a.
Eficiență
80%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
2,19" L x 0,71" l x 3,58" Î (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)