ABL8RPS24050
Numărul produsului DigiKey
4008-ABL8RPS24050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABL8RPS24050
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABL8RPS24050 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Schneider Electric
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
120W
Tip intrare
AC
Tensiune - Izolație
4 kV
Număr de ieșiri
1
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tensiune c.a. - Intrare
100 ~ 120 VAC, 200 ~ 500 VAC
Eficiență
87%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Caracteristici
IP20
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4.92" L x 2.20" W x 5.63" H (125.0mm x 56.0mm x 143.0mm)