ABL8DCC12020
Numărul produsului DigiKey
4008-ABL8DCC12020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABL8DCC12020
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 24W
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 2A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABL8DCC12020 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Schneider Electric
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
2A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
24W
Tip intrare
DC
Tensiune - Izolație
500 V
Număr de ieșiri
1
Aplicații
ITE (Comercial)
Tensiune c.a. - Intrare
Eficiență
82%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
24V
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
28,8V
Caracteristici
IP20
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
6.50" L x 5.71" W x 2.56" H (165.0mm x 145.0mm x 65.0mm)