9BFB24P2H003
Numărul produsului DigiKey
1688-1373-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9BFB24P2H003
Descriere
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 24V c.c. Pătrat/Rotund – 120mm L x 120mm Î Sferă 56,5CFM (1,58m³/min) 4 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
9BFB24P2H003 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
26.4 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat/Rotund – 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,75lb (340,19g)
Lățime
32,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,10A
Flux de aer
56,5CFM (1,58m³/min)
Interval de tensiune
21,6 – 26,4V c.c.
Presiune statică
5,020inH2O (1250,0Pa)
Material - Cadru
Plastic
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Plastic
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C