109BF24HC2 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Sanyo Denki America Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Ventilator Suflantă 24V c.c. Pătrat/Rotund – 120mm L x 120mm Î Sferă 27,5CFM (0,770m³/min) 3 conductori de sârmă
Summary of SanAce Cooling Systems
SanAce Server Cooling Fans
109BF24HC2
Numărul produsului DigiKey
1688-2037-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
109BF24HC2
Descriere
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere (wați)
7.2 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-4 – 140°F (-20 – 60°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat/Rotund – 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,604lb (273,97g)
Lățime
32,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,300A
Flux de aer
27,5CFM (0,770m³/min)
Interval de tensiune
20,4 – 27,6V c.c.
Presiune statică
0,704inH2O (175,4Pa)
Material - Cadru
Plastic
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Plastic
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C