SSW-104-01-T-S
Numărul produsului DigiKey
SAM1213-04-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSW-104-01-T-S
Descriere
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Cositor
Modele EDA/CAD
SSW-104-01-T-S Modele
Înălțime izolație
0,335" (8,51mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,104" (2,64mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Cositor
Valoare nominală curent (Amp)
4,7A per contact
Număr de rânduri
1
Resurse suplimentare
În stoc: 270
Stoc din fabrică: 304
Lungime alternativă
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 3074
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 395
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 395
CONN RCPT 46POS 0.1 TIN PCB