SSW-104-01-G-D
Numărul produsului DigiKey
SAM1208-04-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSW-104-01-G-D
Descriere
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD PCB
Referință client
Descriere detaliată
8 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SSW-104-01-G-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,335" (8,51mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,104" (2,64mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
În furcă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
4,7A per contact
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,100" (2,54mm)
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Tip montare
Orificiu străpuns
Formă contact
Pătrat
Terminație
Material contact
Fosfor bronz
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
3,00µin (0,076µm)
Finisaj contact - Conectare
Număr produs de bază
Grosime finisaj contact - Conectare
20,0µin (0,51µm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 4.268
Stoc din fabrică: 495
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN RCPT 100POS 0.1 GOLD PCB
În stoc: 5152
CONN RCPT 98POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 94POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 92POS 0.1 GOLD PCB