AP1509-50SG-13
Numărul produsului DigiKey
AP1509-50SGDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP1509-50SGDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP1509-50SGDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP1509-50SG-13
Descriere
IC REG BUCK 5V 2A 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 5V 1 Ieșire 2A 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP1509-50SG-13 Modele
Atributele produsului
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
150kHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOP
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
22V