RF316-01SP1-07SP1-0305
Numărul produsului DigiKey
612-RF316-01SP1-07SP1-0305-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RF316-01SP1-07SP1-0305
Descriere
COAX CBL SMA TO SMB 12"
Termen de livrare standard al producătorului
49 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SMB RG-316 12,01" (305,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RF316-01SP1-07SP1-0305 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
Samtec Inc.
Caracteristică de montare conector secundar
Serie
Lungime
12,01" (305,00mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
RG-316
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la SMB
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
6 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Culoarea chihlimbarului
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă SMB
Temperatură de funcționare
-50°C – 165°C