FMC0216315-24
Numărul produsului DigiKey
5328-FMC0216315-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FMC0216315-24
Descriere
COAX CBL SMA TO SMB 24"
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SMB RG-316 24,00" (609,60mm)
Lungime
24,00" (609,60mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
RG-316
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la SMB
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
3 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Maro
Conector secundar
Mufă SMB
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C