ASP-134606-01
Numărul produsului DigiKey
SAM8733-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASP-134606-01
Descriere
CONN ARRAY PLUG 160POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
160 Poziție conector Matrice, Pini tip tată Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASP-134606-01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
4
Producător
Samtec Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
VITA 57
Ambalaj
Bandă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Matrice, Pini tip tată
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
160
Înălțime deasupra plăcii
0,181" (4,60mm)
Pas
0,050" (1,27mm)