ASP-134602-01
ASP-134602-01
Numărul produsului DigiKey
612-ASP-134602-01TR-ND - Bandă și mosor (TR)
612-ASP-134602-01CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
ASP-134602-01
Descriere
CONN ARRAY PLUG 400POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
400 Poziție conector Matrice, Pini tip tată Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASP-134602-01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
10
Producător
Samtec Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
VITA 57
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Matrice, Pini tip tată
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
400
Înălțime deasupra plăcii
0,181" (4,60mm)
Pas
0,050" (1,27mm)