CIGW252010GL1R5MNE
Numărul produsului DigiKey
1276-6881-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-6881-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-6881-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CIGW252010GL1R5MNE
Descriere
FIXED IND 1.5UH 3.2A 54 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.2 A Max. 54mOhm 1008 (2520 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CIGW252010GL1R5MNE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 54mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1008 (2520 metric)
Curent - Saturație (Isat)
3,1A
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)