AWIM252012D-1R5MTF
Numărul produsului DigiKey
5838-AWIM252012D-1R5MTFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
AWIM252012D-1R5MTF
Descriere
FIXED IND 1.5UH 3.2A 56 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 3.2 A Max. 56mOhm 1008 (2520 metric)
Categorie
Ecranare
Ecranat
Prod.
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 56mOhm
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Turnat
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Inductanță
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Valoare nominală curent (Amp)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,8A