CIGT201206EH1R0MNE nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Samsung Electro-Mechanics
În stoc: 0
Fișă de date
MFR Recommended
Samsung Electro-Mechanics
În stoc: 47.681
Fișă de date
1 µH Ecranat Peliculă subțire Inductor 1.8 A Max. 110mOhm 0805 (2012 metric) –
CIGT201206EH1R0MNE
Numărul produsului DigiKey
1276-6885-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-6885-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CIGT201206EH1R0MNE
Descriere
FIXED IND 1UH 1.8A 110 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
CIGT201206EH1R0MNE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 110mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Peliculă subțire
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0805 (2012 metric)
Curent - Saturație (Isat)
2,4A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)