CIGT201208EH1R0MNE
Numărul produsului DigiKey
1276-6886-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1276-6886-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1276-6886-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CIGT201208EH1R0MNE
Descriere
FIXED IND 1UH 3.1A 55 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Peliculă subțire Inductor 3.1 A Max. 55mOhm 0805 (2012 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CIGT201208EH1R0MNE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 55mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Peliculă subțire
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0805 (2012 metric)
Curent - Saturație (Isat)
3,2A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)