TS04-66-65-BK-160-SMT
Numărul produsului DigiKey
2223-TS04-66-65-BK-160-SMT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS04-66-65-BK-160-SMT
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
TS04-66-65-BK-160-SMT Modele
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Forță operare
160gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
6,50mm
Deplasare comutator
0,25mm