TS04-66-65-BK-160-SMT-TR
Numărul produsului DigiKey
2223-TS04-66-65-BK-160-SMT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TS04-66-65-BK-160-SMT-TR
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TS04-66-65-BK-160-SMT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
160gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
6,50mm
Deplasare comutator
0,25mm