TBP02P1-381-04BE
TBP02P1-381-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-04BE
Numărul produsului DigiKey
102-6470-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP02P1-381-04BE
Descriere
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
Descriere detaliată
4 Poziție bloc terminal Mufă, Socluri tip mamă 0,150" (3,81mm) – 180° Suspendat liber (în linie)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBP02P1-381-04BE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Diametru sau interval fir - AWG
16-28AWG
Serie
Diametru sau interval fir - mm²
1,5mm²
Ambalaj
Pungă
Culoare
Albastru
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Mufă, Socluri tip mamă
Finisaj conectare contact
Nichel
Număr de poziţii
4
Caracteristici
Ghid caneluri
Poziții per nivel
4
Pas
0,150" (3,81mm)
Dimensiune șurub
M2
Orientare baretă tip tată
Cuplu - Șurub
0,2Nm (1,7lb-in)
Intrare fir mufă
180°
Lungime dezizolare fire
7mm
Stil terminație
Șurub – foaie de arc, Protecție sârmă
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Curent - IEC
7A
Lungime coadă contact
Tensiune - IEC
250 V
Înălțime izolație
0,441" (11,20mm)
Curent - UL
8 A