TBP02P1-381-02BE
TBP02P1-381-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-02BE
Numărul produsului DigiKey
102-6468-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP02P1-381-02BE
Descriere
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.81MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal Mufă, Socluri tip mamă 0,150" (3,81mm) – 180° Suspendat liber (în linie)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBP02P1-381-02BE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Diametru sau interval fir - AWG
16-28AWG
Serie
Diametru sau interval fir - mm²
1,5mm²
Ambalaj
Pungă
Culoare
Albastru
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Mufă, Socluri tip mamă
Finisaj conectare contact
Nichel
Număr de poziţii
2
Caracteristici
Ghid caneluri
Poziții per nivel
2
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de niveluri
1
Protecție la infiltrare
Pas
0,150" (3,81mm)
Dimensiune șurub
M2
Orientare baretă tip tată
Cuplu - Șurub
0,2Nm (1,7lb-in)
Intrare fir mufă
180°
Lungime dezizolare fire
7mm
Stil terminație
Șurub – foaie de arc, Protecție sârmă
Material contact
Aliaj de cupru
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Material carcasă
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Curent - IEC
7A
Lungime coadă contact
Tensiune - IEC
250 V
Înălțime izolație
0,441" (11,20mm)
Curent - UL
8 A